M.S.

fot. Sylwia Świątek

 Zanurzony w dźwiękach i kształtach, jestem pianistą w duszy, architektem w umyśle i kompozytorem z pasją. Moje życie to podróż przez świat dźwięków, gdzie każda nuta to kolejna strona mojej historii.

Początki mojej drogi artystycznej sięgają dziedziny kompozycji, gdzie tworzę od drobnych miniatur fortepianowych po monumentalne dzieła symfoniczne. Moje utwory to dźwiękowa mozaika, obejmująca spektrum od emocjonalnych piosenek po epickie symfonie.

W 2019 roku światło dzienne ujrzał mój dwupłytowy album DVD z “Koncertu Przyjaciół Ponad Czasem”, gdzie moje aranżacje dla chóru i orkiestry zyskały uznanie. Nieustannie poszukuję nowych inspiracji, tak jak w projekcie połączenia piosenek z subtelna poezją Moniki Maciejczyk, który wzbudził entuzjazm publiczności podczas Koncertu Koncert Klub Muzyki i Literatury we Wrocławiu  we Wrocławiu.

Mój talent został doceniony na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim w 2022 roku, gdzie za utwór “Tryptyk weselny” otrzymałem wyróżnienie. To także czas powstania mojego Poematu Symfonicznego “Obrazki z Pamiętników Adama i Ewy”, który jest wyrazem moich artystycznych poszukiwań.

Jestem również twórcą aranżacji, które ożywiają polskie przeboje na chór i orkiestrę kameralną, wypełniając sale filharmonii dźwiękową magią. Aktualnie jako współzałożyciel zespołu LAS”  eksploruję nowe muzyczne horyzonty, tworząc i koncertując razem z utalentowanymi muzykami oraz angażując się w ogólnopolskie konkursy muzyczne.

Moja droga artystyczna to nieustająca podróż w poszukiwaniu nowych brzmień i inspiracji, gdzie każdy dźwięk to kropla w muzycznej oceanie mojej pasji.

Zapraszam, na krótką wędrówkę tą drogą – do posłuchania kilku umieszczonych tu utworów oraz zapoznania się z propozycjami nutowymi zaklętymi w pięcioliniach.